Fahri Karakaş Kimdir? – Yarının Eğitimi Zirvesi

2-3 Kasım 2019‘da Harbiye Askeri Müzesinde üçüncüsü gerçekleşecek Yarının Eğitimi Zirvesinde University of East Anglia’da İşletme ve Liderlik öğretim üyesi Fahri Karakaş konuşması ile yerini alacak.

  • Londra’da University of East Anglia’da İşletme ve Liderlik alanında kıdemli bir öğretim görevlisi
  • 120 ülkeden öğrencilere uygulamalı Liderlik, İnovasyon, ve Yönetim Becerileri dersleri veren eğitimci
  • 2010’da Emerald ve Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın dünyanın en iyi Liderlik ve Kurumsal Gelişim araştırması ödülünü verdiği yenilikçi

Londra’da University of East Anglia’da görev yapan Dr. Fahri Karakaş, 1996 ÖYS sınavında Türkiye 6.sı olarak Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni burslu olarak kazamış ve ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Karakaş, Kanada’da McGill Üniversitesi’nde Yönetim alanında doktorasını tamamlayarak öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Boğaziçi, McGill, Open ve East Anglia Üniversitelerinde pozitif ve yenilikçi yöntemler kullanarak 120 ülkeden öğrencilere uygulamalı Liderlik, İnovasyon, ve Yönetim Becerileri dersleri vermiştir. 

Dr. Karakaş, 2010’da Emerald ve Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı tarafından dünyanın en iyi Liderlik ve Kurumsal Gelişim araştırması ödülüne layık görülmüştür. Bunun dışında pek çok ödül alan Karakaş, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Yaz Okulu’nda Liderlik dersleri vermektedir. Uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanan 25’ten fazla yayını ve Sıfır Merkez Liderlik isimli bir kitabı bulunmaktadır.

Zirvemizin detayları ve başvuru için: yarininegitimizirvesi.com/