Gülce Nur Dinçer Kimdir? – Yarının Eğitimi Zirvesi

2-3 Kasım 2019’da Harbiye Askeri Müzesinde üçüncüsü gerçekleşecek Yarının Eğitimi Zirvesinde Narrative Terapist Gülce Nur Dinçer yerini alacak.

  • Narrative Terapinin dünyadaki merkezi Dulwich Center’dan eğitim alan uzman Narrative Terapist
  • Tüm çalışmalarını çocuk ve gençlere adayan psikoterapist
  • Birçok yerli ve yabancı uzmandan psikoterapi eğitimleri alan çocuk uzmanı

Hayatının ilk 17 yılını İzmir’de geçiren Gülce Nur Dinçer için 1999 yılı, hayatındaki en önemli

değişimleri yaşadığı yıl olmuştur. 2003 yılında biten lisans eğitiminin ardından resmi ve özel kuruluşlarda psikolojik danışmanlık yapmıştır. Çalıştığı her kurumda (MEB,SHÇEK,STK’lar) çocuk ve gençlerle yapılan tüm çalışmaların içinde olmaya özen göstermiştir.

Überlingen Moreno Enstitüsü’ne bağlı Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü’nden 5 sene boyunca psikodrama eğitimi yanı sıra daha birçok yerli ve yabancı uzmandan psikanaliz, BDT, farklı Oyun Terapisi yaklaşımları, EMDR vb. gibi eğitimler almıştır. 2016 yılında Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psk. Yüksek Lisansına başlamıştır. ”6 Yaş Çocuklarında Bağlanma Figürleriyle Kurulan Bağlanma Stilleri ile Oyun Becerileri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” çalışmasıyla tezini tamamlayarak mezun olmuştur.

Sonrasında ise Narrative Terapinin dünyadaki merkezi olarak kabul edilen Dulwich Center’ın 2 yıllık yoğun programını bitirerek Narrative Terapist ünvanını kazanmıştır. Şu an çalışmalarına Narrative Terapi üzerinden devam etmektedir.

Zirvemizin detayları ve başvuru için: yarininegitimizirvesi.com/