Randall Martin Kimdir? – Yarının Eğitimi Zirvesi

2-3 Kasım 2019’da Harbiye Askeri Müzesinde üçüncüsü gerçekleşecek Yarının Eğitimi Zirvesinde British Columbia Uluslararası Eğitim Direktörü Randall Martin “British Columbia’nın K-12 Eğitim Sistemindeki Üstün Başarısının Takibi ve Korunması” konuşma başlığıyla yerini alacaktır.

Randall Martin Kimdir?

  • Gelişim Eğitimi ve Uluslararası Eğitim alanında 25 yıldan fazla deneyime sahip Kanada’nın en seçkin akademisyeni
  • Öğrenmeye disiplinlerarası bir yaklaşım getirme amacına sahip meşhur Kanada Simon Fraser Üniversitesi’nde yenilikçi bir eğitimci
  • Eğitimde uluslararasılaşma çabalarını destekleyen  BCCIE’nin lideri
  • Yakın ve uzaktaki topluluklarla eğitim için uzman ilişkiler kuran uluslararası bir danışman
  • Üniversitelerin gelişimine gönül vermiş ve bu alanda birçok kez söz alan bir konuşmacı

Randall Martin, Simon Fraser Üniversitesi’nin (SFU) Vancouver’daki uluslararasılaşma çabalarını destekleyen 15 yıldan uzun bir süredir, geliştirme çalışmaları da dahil olmak üzere, ortaöğretim sonrası eğitim, gelişim eğitimi ve Uluslararası Eğitim alanında 25 yıldan fazla bir süredir deneyime sahiptir.

Kolej sektöründe profesyonel kariyer eğitimine başlamış ve Doğu ve Orta Endonezya’daki bir üniversite geliştirme projesine geçmiştir. Ardından öğrenmeye disiplinlerarası bir yaklaşım getirme, cesur girişimleri benimseme ve yakın ve uzaktaki topluluklarla ilişki kurma misyonuyla kurulan ve Kanada’nın önde gelen kapsamlı araştırma üniversitesi olan SFU için uluslararası öğrenci programlaması tasarlamak, inşa etmek ve uygulamak üzere Kanada’ya dönmüştür. 

Uluslararasılaşma çabalarını destekleyen British Columbia Uluslararası Eğitim Konseyi’nin (BCCIE) 2006’da liderliğini üstlenen Dr. Martin, Uluslararası Eğitim alanında doktora derecesine sahip ve alanında tanınmış sunum yapan bir konuşmacı ve danışmandır.

Yarının Eğitimi Zirvesi detayları için tıklayınız: http://yarininegitimizirvesi.com