2-3 Kasım 2019’da Harbiye Askeri Müzesinde üçüncüsü gerçekleşecek Yarının Eğitimi Zirvesinde Melbourne University – Eğitim Enstitüsü’nde Profesör olan Lorraine Graham yerini alacak.

Lorraine Graham Kimdir?

    null
  • Avustralya’nın sürdürülebilir öğrenme alanında yetkin profesörü
  • Öğrenme güçlüğü çeken öğrencileri, profesyonel eğitimleri ile destekleyen eğitimci
  • 90’da fazla akademik yayını olan eğitim yazarı
  • Avustralya’nın eğitim destek programı QuickSmart’ın ortak geliştiricisi

Melbourne Üniversitesi Eğitim Enstitüsü’nde Profesör olan Lorraine Graham, öğrenme güçlüğü çeken öğrencilere etkili öğrenme, müdahale araştırması, sürdürülebilir öğrenme, okuryazarlık ve matematik alanındaki temel akademik beceriler, kapsayıcı eğitim uygulamaları, strateji öğretimi ve anlama süreçleri ile ilgili çalışmalar yürütmektedir.

Son yirmi beş yıl içerisinde, Avustralya Araştırma Konseyi’nden Keşif ve Bağlantı Hibesi kapsamında 10 milyon doların üzerinde araştırma ve danışmanlık fonu alarak projelerini hayata geçirmiştir. 

Lorraine mevcut projeleri ile öğretmenlerin, sürdürülebilir öğrenme yoluyla kapsayıcı eğitim hakkında profesyonelleşmeleri ve öğrenme güçlüğü çeken öğrencileri desteklemek için bir uygulama rehberi üzerine odaklanmayı sağlamaktadır. 

QuickSmart, eğitim destek projesinin ortak geliştiricisi olan Lorraine, öğrencilerinin sayısal ve okuryazarlık programları aracılığıyla temel akademik becerilerini geliştirmeye ve müdürler, kıdemli öğretmenler, öğretmenler ve eğitim uzmanları için mesleki gelişim atölyelerine eşlik etmesine katkı sağladı. 

Yarının Eğitimi Zirvesi detayları için tıklayınız: http://yarininegitimizirvesi.com


Lütfen bekleyin!

Eğitim Etkinliklerinden Haberdar Ol!

Yarının Eğitimi