Cem Tarık Yüksel Kimdir? – Yarının Eğitimi Zirvesi

2-3 Kasım 2019’da Harbiye Askeri Müzesinde üçüncüsü gerçekleşecek Yarının Eğitimi Zirvesinde Unilever Körfez Ülkeleri Genel Müdürü Cem Tarık Yüksel yerini alacak.

Cem Tarık Yüksel Kimdir?

  • Sürdürülebilir bir gelecek için Türkiye’de ilk fütürist çalışmalarının adımını atan öncü aktivist
  • Adeta mezun vermeyen bir okul niteliğine sahip Unilever’de 30 yıldır pek çok departmanda başkanlık yapan teknoloji direktörü
  • Hayatı boyunca öğreneceği bir organizasyonda bulunmayı misyon edinen tutkulu bir yenilikçi 
  • Satışa dair uzman tecrübeleri sonucunda 2011 yılında İMED tarafından seçilen “Yılın İşletmecisi”
  • Körfez ülkeleri dahil pek çok ülkede temsilcilik yapmış gelişim programlarını geliştiricisi

Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunu olan Cem Tarık Yüksel, işletme ihtisasını İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde yapmıştır. 1987’de katıldığı Unilever’de değişik fonksiyon, kategori ve ülkelerde yöneticilik yaparak Türkiye-İran-Orta Asya-Kafkasya İnsan Kaynaklarından sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi olmuştur.

Halen Birleşik Krallık ve Hollanda merkezli, dünyanın en büyük yiyecek ve hızlı tüketim ürünleri üreten şirketlerinden biri olan Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi olan Yüksel; eski Fütüristler Derneği başkanıdır. 2005 yılında, sosyal yaşamın ve iş yaşamının gelecekte nasıl şekilleneceğine dair uzgörülerde bulunmak üzere multidisipliner çalışmalar yapmak üzere kurulan Fütüristler Derneği kapsamında Türkiye’de geleceğe dair ciddi gelişmelerde rol oynamıştır.

2011 yılında İstanbul Üniversitesi İMED tarafından “Yılın İşletmecisi” seçilen Yüksel; Peryön Yönetim Kurulu ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Danışma Kurulu üyeliğini sürdürmektedir.

Yarının Eğitimi Zirvesi detayları için tıklayınız: http://yarininegitimizirvesi.com